קחו אותי | ראיון העבודה הראשון שלי

“מה התכונה הטובה שלי? אני עקשן, לומד בקלות ווארקוהוליסט. מה התכונה הרעה שלי? אני חרטטן.” ראיון עבודה – איך עושים את זה. מה לברר על החברה ואיך להציג את עצמי כפתרון הנכסף אותו היא מבקשת. איך להתלבש, איך לשבת ואיזה מסטיק ללעוס לפני. הסדנא של דניאל טופז תכין אתכם לחיים האמיתיים.

‘אני הולך אני הולך’ | תקציבים ותמחורים שלא חוזרים

יש לך רק ירייה אחת כדי לקלוע. תתמחר נמוך – תעבוד קשה ותצא דבע’. תתמחר גבוה – הלקוח יתעופף ולך יישארו רגשות אשם. איך עושים את החשבון ככה שיצא רווחי לכל הצדדים ואיך מעצבים את הצעת המחיר ככה שתצא וואו – בסדנא הזו.

From Zero To Hero | איך מקימים סוכנות דיגיטל

איך תדע שגדלת? לא, זה לא קשור לשאלה האם הג’ינס נסגר. אתה יודע כשגדלת כשהפכת לסוכנות. במקום להיות בינוני ומותש בתחומים רבים אתה מומחה בתחום מסוים ומשתף פעולה באופן מהיר ורווחי עם מומחים ומומחות, שתומכים ומחזקים זה את זה. איך מקימים סוכנות ואיך מתחזקים אותה נכון? סדנא למתקדמים בשלושה מפגשים.

אל תעבוד קשה | סדנת עוסק פטור ומורשה

האם ואיך להיות עצמאי משאיר יותר כסף בכיס בסוף הסיבוב? הכל תלוי בך. אם תבין את המערכת ותדע איך לנצל אותה לטובתך. סדנה משנת חיים בת שעתיים בה ליאור שפירא תלמד למה חישוב מס זה משהו משמח, איך להיות מאורגן ולעבוד בפחות ומה מחכה לך בעולם המופלא של ההוצאות המוכרות.